O marce Kalentin Italia

Kalentin Italia

Marka Kalentin została stworzona przez profesjonalistów, którzy znają i rozumieją potrzeby rynku kosmetycznego.  

Dzięki ponad 50-letniej obecności na rynku, oferują produkty najwyższej jakości „made in Italy”.

W ofercie znajdziecie Państwo zestawy do laminacji brwi, liftingu rzęs:
VEGAN BROW LAMINATION KIT i VEGAN KLC LASH LIFT KIT oraz pojedyncze produkty i akcesoria.

Kalentin ewoluował na przestrzeni lat i dzięki swojej innowacyjności został liderem na rynku. Polityka Kalentin jest jasno określona przez ciągłe dążenie do rozwoju i innowacji.

Projektują każdy produkt z myślą o klientach, nieustannie pytając „jak możemy ulepszyć i uprościć ich pracę”? Opatentowane narzędzie Genie i wegański zestaw do liftingu rzęs i laminacji brwi to tylko niektóre z najnowszych innowacyjnych produktów.

new-vegan-lash-lift-kit

Kalentin chce aby przemysł kosmetyczny był lepiej wyposażony w oferowanie skutecznych i zrównoważonych zabiegów. Celem jest oferowanie w salonach kosmetycznych produktów, które mają mniej plastiku, wytwarzają mniej odpadów i są przyjazne dla zwierząt.

Kalentin – w służbie kobietom i planecie

Są takie marki, których produkty po prostu chce się mieć. Nie tylko dlatego, że mają rewelacyjną jakość, ale przede wszystkim, że firma staje się orędownikiem dobrych zmian, a jej wartości służą ogólnemu dobru. Marka Kalentin powstała z miłości do żeńskiej energii. Kobieta i Ziemia to dla niej jedno. W każdej z nich widzi nieskończone piękno, dobroć i bez żadnej nie wyobraża sobie życia. Produkty są dedykowane kobietom, a jednocześnie chronią planetę. To ukłon w stronę wyższych wartości. Miłość do piękna może mieć jeden, wspólny mianownik.

Czym zajmuje się Kalentin?

Firma pomaga kobietom podkreślać ich naturalne piękno. W ofercie znajdziesz akcesoria do profesjonalnego liftingu i laminacji brwi oraz rzęs. Po zastosowaniu produktów będziesz mogła podziwiać spektakularne efekty i jednocześnie cieszyć się ochroną środowiska. Jakość produktów zagwarantowana jest włoską technologią wytwarzania. Takie zestawy jak: VeganBrow Lamination Kit czy też Vegan Klc Lash Lift Kit są wolne od amoniaku, mają składy oparte na wyciągach z roślin oraz nigdy nie były testowane na zwierzętach. W Polsce kosmetyki oferuje między innymi czołowy dystrybutor i szkoleniowiec, firma lovebrow.pl, która o produktach do brwi i sposobach ich pielęgnacji wie wszystko.

Kalentin – marka, która edukuje

Główna filozofia marki polega na tym, by chronić pszczoły. Jeśli one wyginą, umrze także życie. Firma podkreśla dbałość o te owady w bardzo szczególny sposób, a do swoich produktów nie stosuje wosku pszczelego tylko jego zamiennik – wosk Karnauba, który pozyskiwany jest z liści palmy brazylijskiej. Laminacja brwi może odbywać się w zgodzie z ochroną tych owadów. I nie chodzi o to, że wosk pszczeli jest nieefektywny, ale jego pozyskiwanie do celów kosmetycznych skazuje na zagładę ogromne kolonie robotnic. Pszczoły bez robotnic i wosku nie mogą istnieć. Kosmetyki tworzą wyłącznie składy roślinne. Są one w 100% wegańskie i przyjazne zwierzętom. Poddane licznym i wymagającym badaniom uzyskały gwarancję stowarzyszenia Vegan Society i Peta.

Naturalne rzęsy i brwi

Atrakcyjna cena oraz specjalnie opracowany 4-stopniowy, włoski system zabiegów został zatwierdzony przez europejski portal kosmetyczny CPNP. Zestawy do laminacji zawierają niezbędne produkty do przeprowadzenia profesjonalnych zabiegów brwi i rzęs, dzięki którym maksymalnie się je regeneruje, wydłuża, podkręca i zagęszcza.

Trzepot długich rzęs

Vegan Klc Lash Lift Kit to zestaw do liftingu rzęs. Służy do ich laminowania i maksymalnie podkręca. Jest wyposażony we wszelkie niezbędne do tego akcesoria: klej, aktywator i neutralizator oraz w serum, które nawilża i wzmacnia włoskiThe Genie to innowacyjne narzędzie, które jest dołączone do wyposażenia zestawu. To długa końcówka, ułatwiająca szybsze nawijanie rzęs na silikonowe podkładki. Laminacja rzęs mocno je podkręca, a efekt utrzymuje się około 6-8 tygodni. Zestaw gwarantuje wykonanie minimum 30 zabiegów. Dodatkowo został przebadany okulistycznie i jest całkowicie bezpieczny dla Twoich oczu.

Symetryczny kształt gęstych brwi

Vegan Brow Lamination Kit pielęgnuje brwi. Ich laminowanie sprawia, że stają się miękkie, co wspomaga ich stylizację. To odpowiedni zestaw do rzęs grubych, ponieważ po jego zastosowaniu można je okiełznać i ładnie wystylizować. Cienkie brwi skorzystają najbardziej, ponieważ zabieg mocno zwiększa ich objętość oraz zdecydowanie pogrubia. Dodatkowo załączone serum wzmacnia, odżywia i regeneruje włoski. To 4-stopniowy zabieg przeznaczonych dla profesjonalnych gabinetów. Producent zapewnia wykonanie co najmniej 20 zabiegów z jednego opakowania.

Kalentin, co mi dasz?

Korzyści z zastosowania zabiegów są widoczne już po pierwszym zabiegu. Podkręcenie rzęs u kobiet zastępuje w zasadzie ich makijaż. Twoje rzęsy będą mocno podniesione, pogrubione i staną się bardziej wyraziste. Takie włoski stanowią piękną oprawę oczu każdej kobiety. Zagęszczone brwi z kolei budują symetryczność twarzy i nadają jej odpowiedniego charakteru. Oba zabiegi oszczędzają Twój czas, ponieważ nie musisz przeznaczać go na makijaż. Jeśli jednak masz ochotę, możesz rzęsy i brwi podkreślić dodatkowo maskarą lub kredką. Dla wzmocnienia efektu możesz powtarzać zabieg co 3 tygodnie.

Napis „Italia” bądź „Made by Italy” świadczy o wysokiej jakości produktu. Kto jak kto, ale włoskie przedsiębiorstwa kosmetyczne bardzo mocno rozwinęły ten sektor działalności. Ich produkcje są odpowiedzią na szybko zmieniający się styl życia, a kosmetyki opierają się wyłącznie na naturalnych, roślinnych składach. Kalentin to innowacyjność w dbaniu o rzęsy o brwi. To również ogromny ukłon w stronę kobiet i planety. Obie dają życie, a ono jest najwyższą wartością.