INDYWIDUALNE WARSZTATY MAKIJAŻU DLA OSÓB PRZYUCZAJĄCYCH SIĘ DO ZAWODU WIZAŻYSTY

INDYWIDUALNE WARSZTATY: Jak mam się malować?

SZKOLENIE 2w1 VEGAN BROW LAMINATION + VEGAN LASH LIFT

Dobrze wykonana usługa kosmetyczna wymaga przede wszystkim profesjonalnej wiedzy kosmetyczki ją wykonującej – stawiając za cel szkolenie osób zainteresowanych zdobyciem praktycznych umiejętności z zakresu najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych dbamy o najwyższą jakość przekazywanej wiedzy. Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń, i jaką wiedzę zdobędziesz współpracując z naszymi instruktorami?

Szkolenia z lovebrow – fachowa wiedza w atrakcyjnych cenach

Oferta szkoleniowa którą proponujemy naszym zainteresowanym jest wynikiem współpracy naszych ekspertów w zakresie omówienia najważniejszych zagadnień teoretycznych oraz praktycznych ćwiczeń poszczególnych zabiegów kosmetycznych które cieszą się największą popularnością na rynku. Dzięki temu szkolenia prowadzone przez naszą markę są swoistym kompendium wiedzy umożliwiającej samodzielną praktykę kosmetyczną na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z usług takich jak:

  • Vegan Lash Lift – kurs zawiera m.in. omówienie marki produktów, procedurę zabiegową oraz omówienie teorii techniki wykonywania zabiegu. Przewidziana jest również część praktyczna, w której kursant sprawdza nabytą wiedzę i umiejętności na modelce.
  • Vegan Brow Lamination – podobnie jak w przypadku pozostałych ofert, bazę stanowi część teoretyczna omawiająca najważniejsze zagadnienia, produkty oraz technikę, jak również część praktyczna, w której kursant sprawdza nabytą wiedzę w praktyce.
  • Szkolenie 2w1 Vegan Brow Lamination + Vegan Lash Lift– konstrukcja szkolenia jest zmodyfikowana i łączy dwa zagadnienia z zakresu laminacji brwi i liftingu rzęs, omawiane są m.in. teoria zabiegu i niezbędna wiedza do efektywnego wykonania laminacji brwi i liftingu rzęs, następnie kursant przystępuje do samodzielnej praktyki pod okiem eksperta.
  • Indywidualne warsztaty makijażu dla osób przyuczających się do zawodu wizażysty– szkolenia z wizażu zawierają m.in. omówienie teorii doboru odpowiednich kosmetyków, sztukę poszczególnych technik nakładania makijażu oraz analizę kolorystyczną. Szkolenie jest dedykowane głównie osobom przygotowującym się do praktykowania zawodu wizażysty.
  • Indywidualne warsztaty: Jak mam się malować? – szkolenie dla indywidualnych uczestników których celem jest nabycie umiejętności samodzielnego malowania się wedle najnowszych trendów i wytycznych. Omawiane są składy kosmetyków, dobierane również kolorystycznie do urody kursanta, ekspert prowadzący szkolenie omawia wszystkie niezbędne zagadnienia do wykonania samodzielnego makijażu na różne okazje.

Komu dedykowane są nasze szkolenia?

Szkolenia w naszej ofercie przeznaczone są zarówno dla wizażystów i kosmetyczek z doświadczeniem zawodowym które chcą nabyć nowe i przydatne umiejętności, jak również dla osób indywidualnych których celem jest poprawa umiejętności samodzielnego wykonywania makijażu czy poszczególnych zabiegów w domowym zaciszu. Każdy, kto ma chęć poznania tajników perfekcyjnego wizażu i usług kosmetycznych jest mile widziany! Szkolenie z makijażu pod okiem ekspertów pozwoli dobrać odpowiednie kosmetyki do typu urody oraz kolorystyki skóry kursanta, a także nabyć umiejętności umożliwiające wykonywanie perfekcyjnie swojego makijażu. Warsztaty makijażu prowadzone są indywidualnie, dzięki czemu cała uwaga eksperta zwrócona jest na kursanta, a to przekłada się na efektywność szkolenia. Lifting rzęslifting brwi czy laminacja rzęs to obecnie jedne z najpopularniejszych zabiegów wybieranych przez klientów, a to stanowi gwarancję sukcesu po ukończonym szkoleniu i rozpoczęciu praktyki zawodowej wraz z nowymi umiejętnościami. Udoskonalanie swoich umiejętności pod okiem doświadczonych ekspertów to pierwszy krok w budowaniu swojej własnej marki w przypadku osób zajmujących się wizażem i kosmetyką zawodowo, natomiast dla osób indywidualnych jest to szansa na zdobycie wiedzy pozwalającej zadbać o siebie na co dzień i zachwycać nieskazitelnym makijażem w każdej sytuacji. Zarówno stylistka rzęs, kosmetyczka czy osoba indywidualna z pewnością wyniesie wiele cennych informacji z naszego szkolenia – oferujemy jakość i gwarancję fachowej wiedzy!

Indywidualne podejście i gwarancja najwyższej jakości szkoleń

Zabiegi takie jak laminacja brwi czy inne, bardzo popularne usługi kosmetyczne wymagają wszechstronnej wiedzy i profesjonalnego podejścia, które nasze szkolenia gwarantują uczestnikom! Prócz wyżej wymienionych warsztatów, zapewniamy również szkolenia na kosmetykach Vegan Kalentin Italia, których delikatna i naturalna formuła umożliwia wykonywanie przepięknych makijaży na każdym typie urody. Tworząc ofertę szkoleniową zadbano w szczególności o indywidualne podejście do klientów oraz najwyższą jakość przekazywanej wiedzy tak, by zakończenie warsztatów wiązało się z polepszeniem umiejętności i nabycie informacji niezbędnych zarówno do pracy zawodowej jak i dbania o swój wygląd w domowych warunkach. Cena szkolenia jest atrakcyjna w porównaniu z ilością umiejętności jakie nabywa kursant, a także wiedzy i przydatnych wskazówek przekazywanych przez profesjonalistów.